Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
literki *LITERKI - blog4u.pl
 

LITERKImenu

 1. Strona Główna LITEREK.
 2. Aby zapamiętać tę stronę - kliknij tutaj.

księga gości

 1. Księga czytelników. 8
 2. Wpisz się do Księgi czytelników.
 

literki

Mój profil

Pozdrawiam WAS WSZYSTKICH. AUTOR LITEREK :)

Opis bloga

Filozoficzne formy literackie, opowiadania, proza, eseje i trochę fantastyki. Wszystko jest utrzymane tutaj w przedziwnym klimacie do którego poznania ZAPRASZAM.

mój avatar

archiwum

  2016 Lipiec Maj 2015 Marzec 2014 Lipiec 2013 Grudzień Wrzesień Marzec 2012 Wrzesień Sierpień 2011 Sierpień Styczeń 2010 Wrzesień Sierpień Lipiec Kwiecień 2009 Listopad Wrzesień Maj Kwiecień 2008 Grudzień Listopad Sierpień Styczeń 2007 Listopad Wrzesień Lipiec Kwiecień 2006 Grudzień Październik Wrzesień Lipiec Maj Marzec Luty

linki

  FA-ART Miesięcznik Literacki wraz z bogatym archiwum tekstów literackich od roku 1998.
  Zbiory prac naukowych z różnych dziedzin filozofii.
  witryna czasopism literackich
  Magazyn pop kulturalny - Esensja.
  Czytelnia przedruków.

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 118889 osób

MORTADELA.

Mortadela leży na stole obok niej Pasjonata-zżarta. Takie tekturowe pudełko po słodkościach. Struchlały zaglądam do mortadeli pokrojonej w plastry. Redukcja obrazu lub też jego korekta obrazowo przedstawia pleśń na mortadeli. Kto wprowadził do niej pleśń?
Czas.
Pasożyt zeżre nas wszystkich. Zżarta mortadela przez pleśń, ale paradoksalnie nietknięta przez nikogo. W folii… paradoksalnie spożywczej, po co nazywać coś, że jest spożywcze (czytaj do użytku konsumpcyjnego) skoro przyspiesza efekt starzenia.
Sami obwińmy się w folię na miesiąc i zobaczymy jak zaśmierdniemy.
NO DALEJ ZAWIJAĆ się w tą folię!!!

A mortadela leży i mięknie. Nie lubię przywiązywać się do zjadanych potraw. Muszę ją zjeść gdyż nie istnieje tutaj chociażby sytuacja dylematu. Po prostu nie posiadam w swoim kuchennym spichlerzu (to wyolbrzymienie dosadne) niczego w zamian. A nie Sorry! Zużyte torebeczki herbaty marki SIANO, gdyż jest to ostatni po przedostatnim przesiewie czegoś, co leżało obok herbacianych listków. A zowie się SEKUNDA lub jakoś nieco dłużej.

Ta mortadela pozieleniała znacznie i porosła już mchem, lecz kolejne sekundy mogą spowodować jej kompletny rozkład i nie pozostanie już nic poza zatęchłą folią, która o zgrozo przetrwa kolejne trzysta lat nierozłożona w ekosystemie. Wniosek, należy zjeść folię!!!
I właśnie ją zjadam, smacznego.
literki 02:44:38 29/01/2011 [komentarzy 1] Komentuj jeśli chcesz?