Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
literki *LITERKI - blog4u.pl
 

LITERKImenu

 1. Strona Główna LITEREK.
 2. Aby zapamiętać tę stronę - kliknij tutaj.

księga gości

 1. Księga czytelników. 8
 2. Wpisz się do Księgi czytelników.
 

literki

Mój profil

Pozdrawiam WAS WSZYSTKICH. AUTOR LITEREK :)

Opis bloga

Filozoficzne formy literackie, opowiadania, proza, eseje i trochę fantastyki. Wszystko jest utrzymane tutaj w przedziwnym klimacie do którego poznania ZAPRASZAM.

mój avatar

archiwum

  2016 Lipiec Maj 2015 Marzec 2014 Lipiec 2013 Grudzień Wrzesień Marzec 2012 Wrzesień Sierpień 2011 Sierpień Styczeń 2010 Wrzesień Sierpień Lipiec Kwiecień 2009 Listopad Wrzesień Maj Kwiecień 2008 Grudzień Listopad Sierpień Styczeń 2007 Listopad Wrzesień Lipiec Kwiecień 2006 Grudzień Październik Wrzesień Lipiec Maj Marzec Luty

linki

  FA-ART Miesięcznik Literacki wraz z bogatym archiwum tekstów literackich od roku 1998.
  Zbiory prac naukowych z różnych dziedzin filozofii.
  witryna czasopism literackich
  Magazyn pop kulturalny - Esensja.
  Czytelnia przedruków.

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 118889 osób

ZNÓW TEKST BEZ C Z KROPKĄ.

Szklanka, zadymka znaczy się zadymiony Arcoroc z kiepem. Pływającym leniwie w moczu Stasi. Pozostawiłaś mocz do dializy??? TAK, to kto tutaj wrzucił kiepa?

Dyfuzor – Zorro – Obierzy świat znaczy się klejnot, to jest auto w koronie, bez tej części znaczy się tego no…dyfuzora. Kaligula cesarz na znaczku.

Zachmurzony telebim, raczej wyłączony.

Nie szlochaj k…

Traktujesz mnie jak wyblakłą gąbkę…
Opamiętaj się TAK, rozbrajająco ukołysałem bąka do snu. Odzew GWIAZDA!!! Czuwaj…
Bardzo pomyliłem się co do Ciebie, jesteś debilem, nie zdolnym do logicznego myślenia. Kumie.
Szukasz wstążek, leżą na krześle…

Nie jestem w stanie odpowiedziec na wszystkie pytania tego testu, umieram. Zaszlochany.
Włącz pryzmatyczne ogniwo, GDZIE? Jak to nie wiesz, gdzie w rurze z desek.
Jesteś klaustrofobiczną magmą? TAK to ja MAGMA z koniczynką.
Dlaczego koniczynką??? Bo to ściema o szczęściu. A jak wygląda ta ściema? SUWAK i dwa mgnienia w dół i masz fajkę tego Czeczena.

Odpychające to skondensowane mleko anty-tuczne, na hemoroidy i dla świń nie podawac tucznikom poniżej jednego roku życia. Tak to nowa dyrektywa z Brukselki. Dwa kilogramy brukselki za 9,80 sprzedałem na drzwiach bila w Clintona w stanie Monika Lewinsky.

Koszmar jak można obnosic się z fajfusem, naprawa
i wymiana mózgu niedoścignione pragnienie, gasi Srajt bez majt.

SS mani czyli faceci z SS, a dlaczego nie jakaś Helga
z SS, katownica, okrutnica, dlaczego nie ona jest nazi bohaterką??? Bo NIE, bo ona wrzuciła kiepa do Arcoroca z moczem Stasi.

literki 00:42:47 4/09/2009 [komentarzy 1] Komentuj jeśli chcesz?

W TEKŚCIE NIE MA C Z KROPKĄ, CZYLI CI...

Bo napisałem go na obcym kompie... co począ... ratunku!!!

Jego ekscelencja Kastur-jajator, zasadniczo wschodnio-europejska odmiana islamizmu
w olewczej na poglądy Polsce, bezpardonowo wojujący z kochającymi odmiennie, aczkolwiek w dwojaki sposób wojujący również przeciwko, płodnym gachom.
Zamienił się w niewinne stworzenie, uosobienie spokoju z buddyjskim nastawieniem. Jednakże z lubością oddający się konsumpcji czosnku w bardzo pokaźnych ilościach. Wyznawca, zatem po kulinariach można by rzec, wielu religii. Ortodoks-para kleryk
i szowinista,zarazem.
Bijący matki samotnie wychowujące syna-Dino(dinozaury)w parkach. W gronostajowych czapach jak za króla Świeczka, mocium Panie, mocium Panie.
Jeśli mnie plota nie myli, jeżdżący zapyziałym żigolo w kolorze ghaki WX 23422. Znawcy gruzińskiego szczególnie mocno „dojebywują” mu w kołpaki co nocy o 5:30, co budzi Kastura z drewno-podobnego sklejanego łoża. Na którym wraz z licznymi nałożnicami marnuje się i własny czas, zamiast skrobac tynki na własnej klatce.
Jest kontakt na neoalei odbierz wiadro pomyje i wyczyśc kibel. Mama. Napisała rusałka Mama chowająca już czwartego męża, luckiego Lucka. Skrzynka otrzymano: na drzwiach nasza donica. Mega spazmy są treścią opisu znajdującego się na słoiku położonym centralnie w lodówce, obok sztucznej szczeny Maminki. Maminka k… muminka zabrała ocet i dżem będzie wyrabiac sos winegret w mordę, do ust tego nie wezmę.
Alkoholiczne spotkanie na dole przeistoczyło się z AA w libację. Śpiwór bez reszty nie doczeka ekshumacji zwłok przedostatniego męża maminy, Brylka.
Szurum, burum anonse, śpiewający w telewizorze, prezenter przedstawia w TV, obraz, pejzaż motyla… Zasadniczo powracają do tematu bociany i wieczni łowcy z seriali. Masz ci los. Kupiony trafiony na miliony, leży pognity i zażółcony u byłej żony. Tragedia.
Ty gnido, tak zakończyło się owocne spotkanie na plenum partii… A w TV burze, grady
i deszcze. Czas skoczyc po piwo, chwycił się za jaja i wyszedł z lokum, nasz obraz człeka
w XXI wieku.
literki 22:46:47 3/09/2009 [komentarzy 0] Komentuj jeśli chcesz?